Wystawa fotografii Zbyszko Siemaszki – informacje organizacyjne

Drodzy Przyjaciele …

Dziękujemy za zainteresowanie organizowanym przez nas wydarzeniem. Z uwagi na to, że od 15 grudnia br. zaczną obowiązywać bardziej rygorystyczne ograniczenia to jako organizatorzy musimy się do nich dostosować, dbając o Wasze bezpieczeństwo.

Od 15 grudnia zaczną obowiązywać bardziej rygorystyczne ograniczenia. Jako organizatorzy musimy się do nich dostosować, dbając o Wasze bezpieczeństwo.

Po analizie zapisów zmian, dokonaliśmy modyfikacji programu wydarzenia, który przedstawiać się będzie następująco:

Wydarzenie przedpremierowe 18 grudnia 2021:

– godz. 9:30 – 11:30 spacer tematyczny Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem

– godz. 11:30 – 15:30 oglądanie wystawy w Pałacu Małachowskich (ul. Senatorska 11) a także możliwość spotkania się z rodziną Zbyszko Siemaszki. Będzie można pozyskać odcisk okolicznościowej pieczęci oraz napić się kawy lub herbaty. Oczywiście pamiętać musimy o zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa – dotyczy to zarówno nas organizatorów, jak i was drodzy Przyjaciele – uczestnicy.

Prelekcje zaplanowane, zostaną nagrane i udostępnione w wersji internetowej na naszych stronach.

Wydarzenie premierowe dla mieszkańców Warszawy 15 stycznia 2022 – 05 lutego 2022:

Od 15 stycznia wystawę zaprezentujemy w galerii przy ruchomych schodach przy trasie WZ. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 5 lutego. Będziemy starali się co jakiś czas podmieniać prezentowane na niej zdjęcia, które widoczne będą w górnej i dolnej części galerii. W dniu jej rozstawienia zrealizujemy materiał fotograficzny, który zostanie udostępniony. Zapraszamy także TV do zrealizowania reportażu.

Wydarzenie premierowe, część oficjalna 5 lutego 2022:

Część oficjalną wydarzenia przenosimy na dzień 5 lutego 2022 roku. Odbędzie się ona w Centrum Praskim Koneser – tu odbędą się prelekcje tematyczne oraz pojawią się zaproszeni goście. Sala, w której zrealizujemy wydarzenie ma prawie 650 m kw. powierzchni, co pozwoli nam w bezpieczny sposób, z zachowaniem reżimu sanitarnego zorganizować wystawę.

W kolejnych miesiącach 2022 roku, wystawa będzie prezentowana w różnych częściach aglomeracji warszawskiej. Informacje o kolejnych cyklach wydarzenia systematycznie będą pojawiały się na naszych stronach internetowych.

Wprowadzone przez nas zmiany są spowodowane koniecznością dostosowania się do wprowadzanych ograniczeń, związanych z organizacją imprez. Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze. Mamy nadzieję, że nadal podtrzymujecie chęć udziału w spacerze, i że będziecie w nim uczestniczyć. 

W imieniu organizatorów:
Jacek Trzoch
Prezes Oddziału Warszawskiego PTTK