Zaproszenie na XLVIII NOCNY RAJD ŚWIETLIKÓW – 13-15 października 2017

Wszystkich kochających góry, przygodę i nocne wędrówki zapraszamy do wzięcia udziału w XLVIII edycji Nocnego Rajdu „Świetlików”, który odbędzie się w dniach 13-15 października 2017 roku, tradycyjnie na terenie Gór Świętokrzyskich.
Tym razem uczestnicy mają do pokonania dwa odcinki nocne (w dwie noce) o łącznej długości około 42 km. Punkt startowy zlokalizowany został w miejscowości Połągiew (dokładna lokalizacja oraz godziny otwarcia w  Regulaminie).
Ze względu na specyfikę imprezy uczestnicy powinni posiadać: śpiwór oraz karimatę (nocleg w warunkach turystycznych), kompas lub busolę, latarki oraz zapasowe baterie, długopis, zegarek, coś od deszczu, suchy prowiant na 2 dni wędrówki (organizatorzy zapewniają obiad w sobotę oraz dostęp do wrzątku w miejscu noclegu), wygodne buty oraz koniecznie … dobry humor i chęć rywalizacji. Przyda się też mapa turystyczna Gór Świętokrzyskich. Zalecamy posiadać ze sobą ochraniacze na buty :-).
Rajd odbędzie się w podanym powyżej terminie bez względu na warunki atmosferyczne. Zgłoszenia będą przyjmowane  do 6 października 2017 roku, do godziny 15:00. Po tym terminie lista uczestników zostanie definitywnie zamknięta.
Ilość osób biorących udział w imprezie jest ograniczona – o wzięciu udziału decydować będzie kolejność zgłoszeń.
W załączeniu do pobrania Regulamin Rajdu i Karta Zgłoszeniowa

Do zobaczenia na starcie, no i oczywiście… na mecie Rajdu.

W imieniu organizatorów: Komandor Rajdu – Jacek Trzoch
e-mail: duch.duch@o2.pl lub jacek.trzoch@orange.com
tel. 500 000 011 lub 501 200 642