Zaproszenie na Walny Zjazd Oddziału Warszawskiego PTTK – 29 maja 2022 r.

Zgodnie ze Statutem PTTK oraz Ordynacją Wyborczą PTTK i podjętą przez Zarząd Oddziału uchwałą, zwołujemy Zjazd Oddziału Warszawskiego PTTK., który odbędzie się w dniu 29 maja 2022 roku w filii Wolskiego Centrum Kultury „Rodzinna Młynarska” w Warszawie, ul. Młynarska 35A.

* I termin zebrania – 29.05.2022, godz. 15:00 (przy obecności co najmniej połowy członków Oddziału Warszawskiego PTTK)
* II termin zebrania – 29.05.2022, godz. 15:15 (bez względu na frekwencję).

Zapraszamy do udziału wszystkich członków Oddziału Warszawskiego PTTK. Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji członkowskich.

Informujemy, że przed Zjazdem będzie możliwość opłacenia składek członkowskich za bieżący rok oraz lata wcześniejsze. Przypominamy, że czynne prawo wyborcze mają osoby z ważną składką członkowską. Na miejscu będzie także możliwość odebrania znaczków.
W załączeniu materiały dotyczące Zjazdu.

Po zakończeniu obrad jest możliwość uczestnictwa w koncercie zespołu Marcin Wasilewski Trio  w składzie Marcin Wasilewski – piano, Sławomir Kurkiewicz – kontrabas i Michał Miśkiewicz – perkusja. Zespół ten łączy wielką jazzową tradycję i nowoczesność w kluczowej dla współczesnego jazzu i wymagającej formule fortepianowego trio, a jednocześnie potrafi znaleźć w jej obrębie swój własny rozpoznawalny głos. Drugi koncert to Marita Albán Juárez Quartet – grupa założona w 2011 roku przez peruwiańsko – polskie rodzeństwo muzyków, wokalistkę Maritę i perkusistę Josego Manuela. Kwartet, w którym eksplorują tematy zarówno tropicalismo jak i muzyka Afro-Peru. Wystąpią Marita Albán Juárez – śpiew, José Manuel Albán Juárez – perkusja, Paweł Tomaszewski – fortepian oraz Andrzej Święs – kontrabas. Oba koncerty odbędą się bezpośrednio po zakończeniu obrad Zjazdu Oddziału w Kolonii Wawelberga, ul. Górczewska 15, w obiekcie należącym również do Wolskiego Centrum Kultury. Oba zespoły wystąpią w ramach Festiwalu Hipolita i Ludwiki 2022, którego to wydarzenia Oddział Warszawski PTTK jest partnerem.

Liczymy na Wasze uczestnictwo w Zjeździe, będzie to także możliwość porozmawiania, bliższego poznania się, nawiązania kontaktów.

W imieniu Zarządu Oddziału
Prezes Oddziału
/-/ Jacek Trzoch
Warszawa, dnia 2022-05-14