Powojenna Warszawa Zbyszko Siemaszki – odwołanie wydarzenia

Koleżanki i koledzy,

Z przykrością informuję o konieczności odwołania, planowanego na dzień 5 lutego br., wydarzenia związanego z realizacją cyklu wystaw fotografii Zbyszko Siemaszki.

Niestety sytuacja pandemiczna nie jest obecnie sprzymierzeńcem organizatorów wydarzeń kulturalnych. Nie jesteśmy w stanie ocenić, jak wyglądał będzie stan zachorowań w najbliższych tygodniach. Dane ilościowe wskazują na skokowe wzrosty zachorowań, a co za tym idzie, na wzrastające ryzyko dla każdego z nas.

Mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo, po rozmowach z podmiotami uczestniczącymi w realizacji planowanego przedsięwzięcia, podjęliśmy decyzję o przełożeniu wydarzenia na późniejszy termin, gdy organizacja tego typu imprezy będzie możliwa i bezpieczna. Nowy termin obecnie uzgadniamy z Dyrekcją Centrum Praskiego Koneser, i gdy tylko będzie potwierdzony przez wszystkie strony poinformujemy Was o nim.

Jednocześnie informujemy, że obecnie prezentowana wystawa w galerii przy ruchomych schodach została, po uzgodnieniach z Zarządem Dróg Miejskich, przedłużona do końca lutego. Zapraszamy do obejrzenia fotografii – są naprawdę wyjątkowe!

W imieniu organizatorów wydarzenia
Jacek Trzoch
Prezes Oddziału Warszawskiego PTTK