Zaproszenie na spływ kajakowy – 24-25.06.2017

Zapraszamy wszystkich na kolejną wycieczkę Klubową, tym razem na spływ kajakowy po rzece Rawce.

 

Naszą bazą wypadową, będzie znany ośrodek wczasowy „Sosenka”, w miejscowości Budy Grabskie (http://sosenka-kajaki.pl/) . Mamy zarezerwowane 10 kajaków co oznacza, że w spływie może wziąć udział max 20 osób. Jak ciekawą rzeką jest Rawka, przekonał się każdy kto jej spróbował. Za każdym razem dostarcza innych wrażeń. Chociaż jest wymagająca, poradzi sobie z nią każdy kto nie boi się wody. Jest dużo chętnych więc radzę się śpieszyć. Kryterium zapisu będzie tradycyjnie kolejność zgłoszeń.

Spanie w namiocie, ale dla chętnych jest możliwość zarezerwowania domku. Teoretycznie, bo praktycznie wszystkie domki mogą być już zajęte 😉 Wieczorem urządzamy ognisko. Kiełbaski i boczek każdy przynosi w swoim plecaku, albo cudzym. Najważniejsze, żeby starczyło dla wszystkich. 

Termin: 24-25.06.2017

Harmonogram spływu:
I dzień: z Kamion do Budy Grabskie
II dzień: z Budy Grabskie do Joachimów Mogiły (zbiornik wodny)

Koszt 130 zł za kajak czyli 65 zł za osobę (jeżeli płyną dwie osoby w kajaku).
W cenę wliczony jest koszt wynajęcia kajaka na dwa dni, transport z ośrodka w górę rzeki oraz transport z dołu rzeki do ośrodka, zgoda RDOŚ.

Wycieczka planowana jest na ok. 15 osób, więc liczy się kolejność zgłoszeń!Zgłoszenia proszę kierować na piotr.blicharski@datajana.pl